DİĞER ÜRÜNLERİMİZ    /   Kategoriler

MERDİVEN PROFİLLERİ

MERDİVEN PROFİLLERİ

ÖZELLİKLER

 

Dekorasyon uygulamalarında kullanılan zemin ve duvar kaplamaları ne kadar güzel ve kaliteli olursa olsun, bitiş detayları doğru çözülmezse estetik bir görüntü sağlanamaz. Ayrıca darbelere maruz kalan zemin ve duvar köşeleri yeterince korunmazlarsa kısa sürede çizilir, kırılır ve kötü bir görüntü ortaya çıkar.Dekorasyon profilleri tüm bu olumsuz koşulları ortadan kaldırmak için mimar ve dekoratörlerin en iyi yardımcısıdır. 

 Merdiven profilleri, basamaklarda aşınmayı ve kaymayı önleyen profillerdir. Merdiven profili aynı zamanda estetik bir görünümü de destekler.

► Merdiven profil kullanım alanları yoğun insan trafiği olan mağaza, kamu alanları, okullar, hastaneler, alışveriş merkezleri vb. gibi yerlerdir.
► Merdiven profili, fitil, kaymazlık bantları, vida ya da yapışkan bantlarla birlikte kullanıldığında sağlam bir montaj ve iyi bir uygulama yapılmış demektir.

 

 

Ev ve Konutlar, İşyerleri, Ofis ve Bürolar, Parkeler, Laminat, Kot farkı, Geçiş profilleri, Profil, Dekorasyon, Alüminyum profil, Merdivenler, 

 

 

 

 


Ön Sipariş Formu

Ad Soyad

Telefon

E - Posta Adresiniz
Ödeme Şekli
Mesajınız

© 2014, Ehil Halıcılık - Cami Halıları - Dış Mekan Halı. Tüm hakları saklıdır. Ehil Halı, Dış Mekan Halıve Yer Döşemeleri